|
|
Gezellige en grappig middag met collega’s en vrienden U en uw gezelschap worden ontvangen in het Malle Babbe café in Nijmegen. Hier krijgt u een lekker kopje koffie en een stuk appelgebak met slagroom om de middag goed te beginnen. Wij hebben een leuke en duidelijke route voor u uitgestippeld door Nijmegen. Wandelend gaat u op pad naar 5 verschillende locaties. Hier speelt u de verschillende Oud Hollandsche Spelen; zaklopen, touwtje springen, spijkerpoepen, peperkoek happen en de welbekende lepelrace.
U gaat met uw eigen groep, maximaal 10 personen, op pad en de activiteiten gaat u zelfstandig ondernemen met de uitleg op papier. U strijdt in spelcompetitie (een scorekaart is aanwezig) tegen elkaar. Wie is de beste Oud Hollandsche Speler?!! Malle Babbe - één van DE café´s van Nijmegen Uitgaan kan zo leuk zijn! Wie houdt van echte gezelligheid in de kroeg, weet de weg te vinden naar Malle Babbe. Dit café is echt een begrip in Nijmegen; het is de vaste uitgaansplek van veel jonge Nijmegenaren, zowel studenten als jong-werkenden. Op doordeweekse dagen is Malle Babbe een geweldige plek voor zomaar een spontane borrel of een stevig feestje met vrienden. Op donderdag, vrijdag en zaterdag draait de DJ bij Malle Babbe de knoppen verder open en wordt de kroeg omgetoverd tot een eersteklas feestgebeuren!
Malle Babbe is niet alleen een ‘tweede thuis’ voor echte stappers en party animals, we organiseren ook graag een uniek feestje bij een bijzondere gelegenheid. Een leuke verjaardag buiten de deur bijvoorbeeld, of een geslaagde afstudeerborrel. Bij ons is gemakkelijk plaats voor groepen tot wel 100 personen. Een tip: het wordt pas echt gezellig als u kiest voor een van onze verrassende arrangementen of Tthema-avonden. Meezingen met Hollandse hits, een lekkere whisky proeverij, een workshop cocktails maken of een spannend levend Monopolyspel door Nijmegen.
Vraag naar alle te gekke mogelijkheden en combineer zo’n bijzondere dag met een spetterend avondje uit! Bij dit arrangement is inbegrepen:
| - | Ontvangst in Malle Babbe met een kopje koffie of thee en appelgebak |
| - | Oud Hollandsche Zomer/ Winter Spelen |
| - | Een flesje drinken voor onderweg |
| - | Afsluitende borrel in het Malle Babbe café met: |
| - | 3 consumpties p.p. (bier, fris, wijn) |
Prijs: € 37,50 p.p.
Variaties binnen dit arrangement zijn tegen een meerprijs te boeken.
Dit arrangement is te boeken vanaf 8 personen.
De prijzen voor dit arrangement zijn geldig tot en met 31 december 2010.
|